Obywatelu oto jest !!!

 

Kryzysowy zestaw do odbioru kodowanej telewizji satelitarnej, najtańszy z dostępnych w naszej krainie mlekiem i miodem płynącej. Bez konieczności stania w kolejce i rozpychania się łokciami, bez wykorzystywania układów i znajomości czy też wynajmowania stójkowego. Spokojnie! Dla każdego wystarczy.

W kryzysie polecamy Telewizje na Kartę.

Telewizja na Kartę to oferta spółki Cyfrowy Dom [patrz: http://telewizjanakarte.pl] kierowana do osób zainteresowanych odbiorem setek niekodowanych programów satelitarnych i dostępem do podstawowych polskich kanałów telewizyjnych bez opłat. Jest to oferta bez abonamentowa tzn nie ma konieczności podpisywania umowy i regularnego płacenia. Dostęp do kanałów kodowanych: TVN, TVN7, TVP1, TVP2 i religia TV jest bez opłat - wystarczy jedynie aktywacja karty. Dostęp do: TVN24, nSPORT, TVN Turbo, TVN Style, TVN CNBC Biznes, TVN Meteo, TVN Lingua, TVP Info, TVP Sport, Disney Channel jest możliwy po doładowaniu karty. Niezależnie czy doładujemy kartę zawsze mamy możliwość oglądania programów niekodowanych dostępnych na wybranym satelicie. Dla najbardziej popularnych w Polsce satelitów tj. Hotbirda i Astry jest to odpowiednio ok. 170 i ok. 400 programów niekodowanych z różnych stron świata. Pełna lista tu A,H. Po aktywacji karty zyskujemy na zachętę, dla nabrania smaku 3 miesiące bezpłatnego dostępu do wszystkich programów z oferty. Telewidz sam decyduje czy, kiedy i na jaki okres zapłacić. Przy jednorazowym doładowaniu na 12 miesięcy koszt oglądania wszystkich programów dostępnych w ofercie to 10 zł miesięcznie. Doładowanie na 1 miesiąc to 16 zł. Doskonałe rozwiązanie dla osób które chcą zamontować zestaw np. na działce i opłacać tylko w sezonie letnim.

Chcesz podreperować budżet domowy?

Nic prostszego, skorzystaj z Naszej oferty. Zamów już dziś cały sprzęt do odbiory TnK wraz z montażem. Być może w dłuższej perspektywie więcej oszczędności przyniesie Ci zrezygnowanie z innej droższej oferty na rzecz Telewizji Na Kartę? Istnieje możliwość wykonania instalacji na dwie lub więcej satelity, np. dodatkowo na Astrę co daje bonus w postaci jakichś 170 programów niekodowanych więcej. Cena usługi ustalana jest indywidualnie na podstawie wcześniejszej wizyty rekonesansowej połączonej z pomiarem sygnału i oceną możliwości instalacyjnych. Telewizja na Kartę to towar pierwszej klasy, nielimitowany, świeży i nie zleżały. Kombatanci, kobiety w ciąży, emeryci i renciści obsługiwani są poza kolejnością! Zduś kryzys! Komuno nie wracaj!

Jeśli Telewizja to tylko na kartkę SIM!

TRANSAKTOR PHU
Sławomir Dyczko
tel. 509610850