Odbiór Africable w Warszawie - sprzęt, montaż, ustawienie anteny Eutelsat W3A 7°E


version: English French Polish

 

Panie i Panowie!

Odbiór Africable w Warszawie w Polsce - sprzęt, montaż, ustawienie anteny na Eutelsat W3A 7°E, montaż Africable Warszawa instalacja Polska, telewizja satelitarna tv z Afryki w Polsce afrykańska telewizja satelitarna dostępna w Polsce telewizja satelitarna z Afryki dostępna w Polsce odbiór Africable w Warszawie w Polsce dekoder do odbioru Africable w Warszawie w Polsce antena do odbioru Africable Warszawa w Warszawie w Polsce ustawienie anteny satelitarnej na  Eutelsat W3A 7°E odbierać Africable w Warszawie w Polsce ustawić antenę satelitarną na satelitę Eutelsat W3A 7°E

Oferujemy dostawę i montaż dekoderów i anten do odbioru telewizji Africable w Warszawie i okolicach. Ustawiamy anteny satelitarne na satelitę Eutelsat W3A @ 7°E. Zlecenia instalacji, sprawdzenie sygnału, zamówienia sprzętu można składać telefonicznie pod numerem 509-610-850. Wszelkich informacji dotyczących odbioru Africable w Warszawie w Polsce udzieli Państwu pan Sławek Dyczko (TRANSAKTOR).

Parametry odbioru programu stacji Africable w Polsce:

  • Satelita : Eutelsat w3A @ 7°E
  • Częstotliwość : 11345 Mhz
  • S/R : 27 500 Msym/s
  • Polaryzacja : Horyzontalna

Inne telewizje afrykańskie: Jeśli pochodzisz z Afryki, mieszkasz w Warszawie lub okolicach i chciałbyś odbierać telewizję satelitarną ze swojego kraju zgłoś się do Nas! Sprawdzimy dla Ciebie czy to możliwe.

Pozdrawiam

Sławek Dyczko

TRANSAKTOR

tel: +48 509-610-850