Montaż radiowych anten UKF FM Warszawa i okolice 509-610-850

 

Miłośniku radiofonii !

Jeśli chcesz uzyskać lepszy sygnał radiowy w paśmie UKF, narzekasz na słabej jakości dźwięk lokalnych stacji FM, chcesz zdecydowanie polepszyć odbiór radia na falach UKF, denerwują Cię szmery, szum, trzaski pojawiające się gdy wchodzisz/wychodzisz, siadasz/wstajesz, odsłaniasz/zasłaniasz żaluzje itd nic prostszego jak zainstalować profesjonalną zewnętrzną antenę do radia FM. Nie ma się co zastanawiać! Mamy XXI wiek a czysty odbiór radia w pasmie UKF dostępny jest dla każdego kto choć trochę chce się wysilić i poszukać właściwych rozwiązań. Po co inwestować w drogi sprzęt HI-FI jeśli radio odbierasz z druta bądź wcale.

Dobry sprzęt audio zasługuje na dobrą instalację antenową!

Oczywiście można biegać z udającym antenę kabelkiem po pokoju, przyczepiać go a to do zasłonki a to do karnisza albo też do kaloryfera. Historia domowych sposobów odbioru radia odnotowuje niecodzienne przypadki konstruowania anten radiowych w oparciu o wkładanie gołego przewodu do wypełnionych wodą butelek po mleku (popularne w latach 80) jak też kręcenie z miedzianego druta dziwnych loków w klimacie a'la cewka. Ja jednak w tym miejscu aby zaoszczędzić Państwu czasu i pieniędzy na samodzielne eksperymenty proponuje swoje usługi w zakresie wykonania profesjonalnej instalacji zewnętrznej anteny radiowej UKF. W oparciu o pomiary mocy sygnału i testy jakości dźwięku dobieram wraz ze zleceniodawcą odpowiednie miejsce montażu i rodzaj anteny. Przyjeżdżam z kilkoma rodzajami anten radiowych które składam i testuje w różnych miejscach mieszkania czy też domu. Ta z anten UKF która sprawdza się najlepiej w odczuciu zleceniodawcy w danym miejscu zostaje przeze mnie zamontowana. Warunkiem koniecznym wykonania instalacji zewnętrznej anteny radiowej jest obecność gniazda antenowego w sprzęcie jaki Państwo posiadacie.

Sprawną instalacje antenową UKF FM wykona dobry monter!

Zastosowanie zewnętrznej anteny na pasmo radiowe UKF jest w stanie w większości przypadków znacznie poprawić odbiór w stosunku do jakiejkolwiek anteny "pokojowej". Zdarza się jednak że w wyniku odbić (np.: powierzchnia wieżowców, bloków), tłumienia sygnału(np.: las), przesłaniania nadajnika(np.: pogórek, niecka), interferencji fal, różnej mocy sygnałów stacji nadawczych czy też różnych kierunków nadawania nie wszystkie stacje radiowe FM będą odbierały czysto. Dlatego też jeśli żadna z oferowanych przeze mnie anten nie spełni Państwa oczekiwań pobieram jedynie opłatę za dojazd i testowanie. W bardziej skomplikowanych przypadkach rozwiązaniem bywa zamontowanie anteny radiowej na dachu. Czasem gdy stacje FM nadawane są z różnych kierunków i/lub polaryzacji sytuację rozwiąże zastosowanie kompletu anten UKF skierowanych na różne nadajniki zamocowanych w różnych polaryzacjach. Czasem przyczyną złego odbioru może być sam odbiornik (zbyt niska/wysoka czułość). W wypadku słabej mocy sygnału FM nieodzowne bywa zastosowanie anteny kierunkowej z odpowiednim wzmacniaczem. Zbyt silny sygnał można próbować tłumić. Są to jednak przypadki skrajne które w Warszawie występują rzadko. Nie dla wszystkich ma znaczenie brak lub słabszy odbiór kilku z kilkudziesięciu stacji FM dostępnych w stolicy i jej okolicach. Zainteresowanym polepszeniem odbioru radia FM polecam raz jeszcze swoje usługi w zakresie montażu zewnętrznych anten radiowych UKF FM.

Zapraszam Sławek Dyczko 509-610-850

Chętnie odpowiem na Państwa pytania dotyczące mojej oferty.
antena UKF FM radiowa radia montaz warszawa

instalacja anteny UKF FM radiowej Warszawa anteny radiowej montaz

instalacja antena do radia FM Warszawa montaż

antena radiowa instalacja anteny radiowej Warszawa

antena UKF FM radiowa zewnętrzna montaż instalacja Warszawa

antena zewnętrzna UKF do wieży antena FM do amplitunera Warszawa

instalacja anteny FM UKF do amplitunera Warszawa

antena UKF FM do wieży zewnętrzna montaż Warszawa

amplituner antena UKF FM instalator Warszawa

zewnętrzna antena radiowa UKF FM warszawa instalacja

slaby sygnal ukf fm antena montaż radiowych anten UKF Warszawa