Instalacje antenowe, tel. 509-610-850, Warszawa i okolice

 

Szanowni Państwo, serdecznie witam i dziękuje za zainteresowanie

Miło mi poinformować że dobrze trafiliście. W naszej działalności zajmujemy się również instalacją i ustawianiem anten satelitarnych do odbioru polskich platform cyfrowych. Jeśli szukacie osoby która zainstaluje i ustawi antenę, połączy i skonfiguruje zestaw do odbioru telewizji satelitarnej to zapraszam do skorzystania z naszych usług. Bogate doświadczenie zawodowe w połączeniu z nowoczesnymi narzędziami pomiarowymi gwarantują szybkie i profesjonalne wykonanie Państwa instalacji antenowej. Dopasowujemy się do dziennego rozkładu zajęć naszych klientów. Nie musisz brać dnia wolnego żeby założyć antenę. Nasze usługi są tańsze niż te oferowane przez sprzedawców w autoryzowanych salonach sprzedaży. Dlatego też jeśli chcesz zaoszczędzić płacąc wyłącznie za usługę a nie za złote klamki, marmur na podłodze i pończoszki pani Zosi kup tylko zestaw a usługę jego montażu zleć nam. Nie stracisz.

Tel.: 509-610-850

W obszarze naszej działalności leży również opracowanie koncepcji i wykonanie instalacji antenowych w domach jednorodzinnych. W tym wypadku nieodzowne są wstępne odwiedziny miejsca robót aby zorientować się co do Państwa potrzeb i sprawdzenia czy te wymagania dadzą się pogodzić z możliwościami montażowymi w tym konkretnym miejscu. Czasem zdarza się bowiem tak że na drodze sygnału czy to tv naziemnej czy satelitarnej znajdują się przeszkody (drzewa, wysokie budynki osiedla,...) dlatego też miedzy innymi wskazana jest wizyta rozpoznawcza-zapoznawcza czasem połączona z pomiarem siły sygnałów na miejscu. Krótkie terminy realizacji, szybkie wykonanie. Zapraszam do skorzystania z naszych usług!

Informacje o Nas

W dziale Okazje/Promocje znajdziecie Państwo informacje o możliwości bezpłatnego odbioru programów telewizji satelitarnej. Polecamy zestaw do odbioru programów niekodowanych. W cenę wliczono już montaż. 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

instalator anten satelitarnych 509-610-850 Warszawa instalator anten TV sat Warszawa

ustawienie anteny satelitarnej 509-610-850 Warszawa ustawienie anteny TV sat Warszawa

ustawianie anten satelitarnych 509-610-850 Warszawa ustawianie anten TV sat Warszawa

serwis anten satelitarnych 509-610-850 Warszawa serwis anten TV sat Warszawa

monter anten satelitarnych 509-610-850 Warszawa monter anten TV sat Warszawa

montaż anteny satelitarnej 509-610-850 Warszawa montaż anteny TV sat Warszawa

montaż anten satelitarnych 509-610-850 Warszawa montaż anten TV sat Warszawa

instalacja anteny satelitarnej 509-610-850 Warszawa instalacja anteny TV sat Warszawa

instalacja anten satelitarnych 509-610-850 Warszawa instalacja anten TV sat Warszawa